İletişim Bilgileri

nalbant yüzel

 • Yetkili Kişi: nalbant yüzel
 • Telefon numarası: +90 (216) 450-31-11 dahili no 216, 02164503111
 • +90 (532) 736-88-82
 • MSN: adateknik2007@gmail.com
 • Skype: adatechnic
 • Adres: Acıbadem Moralı İbrahim Sk. No:16 Kadıköy / İstanbul Türkiye, kadıköy, İstanbul, 34710, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
Kaynak ağzı

Kaynak ağzı

COPIER BORU KAYNAK AĞZI AÇMA İSTASYONLARI; Fabrika tipi ve ağır sanayi, boru kaynak ağzı açma makinalarında, Hollanda menşeili, sektöründe dünyanın bir numaralı
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: nalbant yüzel
 • Telefon numarası: +90 (216) 450-31-11 dahili no 216, 02164503111
 • +90 (532) 736-88-82
 • MSN: adateknik2007@gmail.com
 • Skype: adatechnic
 • Adres: Acıbadem Moralı İbrahim Sk. No:16 Kadıköy / İstanbul Türkiye, kadıköy, İstanbul, 34710, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ
0216 450 3 111 / 0532 736 88 82 Firmamız ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ, endüstriyel makineler ve ekipmanları, teknik hırdavat ve sarf malzeme ile ilgili ürünlerin ithalatı ve ihracatını yapmaktadır. Kalite ve doğruluktan ödün vermeden, hızlı ve hatasız, çevresine duyarlı ve kurallara saygılı bir şekilde pazar araştırmaları yaparak yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerine, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda fikir alışverişiyle birlikte en iyi fiyat ve hizmet garantisini vermektedir. Ulaşılabilirliğiyle çalıştığı firmalarla daima diyalog halinde olarak, gücü nispetinde her sene iş potansiyelini artırarak memleket ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ 2007 yılında Ada Teknik adıyla kurulmuştur. Başlangıçta yurt dışından, yurt içindeki müşterileri için kendi markasıyla (WILKHE TOOLS Freze Uçları) teknik hırdavat ithalatı yapmaya başlamıştır. Ülkemizin gelişen ve değişen ekonomisine uyum sağlayarak, geçmişten gelen bilgi birikimleriyle faaliyetlerine ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ olarak devam etmektedir.

Bunların yanı sıra ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ; Uşak KarahallılılarVakfı , Makine Mühendisleri Derneği, İTO Kadın ve Genç Girişimciler Kulübü, TEMA ve UNICEF gibi sivil toplum kuruluşlarına da üyeliğini yıllardan beri sürdürerek sosyal sorumluluk çerçevesindeki projelerde yer almayı kendine görev edinmiştir.

ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ gelişmiş hizmet anlayışı ve sağlam geçmişinden gelen deneyimi ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

ADA CUTTING TOOLS(ENGLISH)
ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD CO importsandexportsindustrialmachinesandequipment, technicalhardwareandconsumablematerials as well as allproductsrelatingthereto.

Withoutcomprisingthequalityandintegrity, it guaranteestoitsdomesticandforeigncustomersthebestpricesandservices in linewiththeirneedsandrequirements in a fast, fault-free, environment-friendlyandlaw-abidingmanner. Italsocontributestothecountry’seconomybyalwaysbeingavailabletothecompanies, forwhich it works, forthedialog, andincreasingitsbusinessvolumeyearbyyear.

ADA TECHNIC FOREIGN TRADE wasestablished in 2007 underthe name Ada Technic. At thebeginning, it startedtoimporttechnicalhardwarefromabroadunderitsownbrand (WILKHE TOOLS CarbideBurr) foritsdomesticcustomers. Thereafter, it accommodateditselftothechangingandincreasingeconomy of thecountry, andcontinueditsactivitiesunderthe name ADA TECHNIC FOREIGN TRADE based on itsaccumulation of knowledge.

Inaddition, ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD COhasbeen a member of non-governmentalorganizationssuch as TEMA, UNICEF, Uşak Karahallı Foundation, Society of MechanicalEngineers, IstanbulChamber of Commerce WomenandYoungEntrepreneurs Club for a longperiod, and it has committeditselftoparticipate in civilsocietyinitiatives.

ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD CO, withitsadvanced service conceptsandstrongknowledge, is continuingitsactivitiesbased on customersatisfaction.

ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki İnşaat makineleri
Oluşturma tarihi: 17.07.2016 18:48
Düzenleme tarihi: 17.07.2016 18:48